Vestuvės.lt
Vestuvių idėjos
Garbingas vestuvių svečias — augintinis (2)

Gyvūnai su mumis kasdien, džiaugiamės jų atsidavimu ir meile, tai kaip svarbiausią gyvenimo dieną praleisime be jų? Tam pritaria visas pasaulis. Nepatikėsite kokie augintiniai pasaulyje nusipelno garbingiausio svečio titulo. Šuniukai, kačiukai, su jais viskas aišku, bet žirgai, poniai, papūgėlės, paukščiai įsimylėjėliai, triušiai, jūrų kiaulytės, iguanos, papūgos ir net paukščiai įsimylėjėliai!

Aišku, tam gali nepritarti kiti šeimos nariai, pvz., tėvai. Bet jie net nenujaučia, kiek džiaugsmo, šilumos ir geros nuotaikos jie suteiks ne tik jauniesiems, bet ir svečiams. Be to, vestuvių dieną jaunųjų norai — svarbiausi.
Už šią genialią mintį jaunavedžiai turėtų būti dėkingi žvaigždžių vestuvių dalyviams — Vinstonui, Vengrijos aviganiui, kurio šeimininkai — dainininkė Gven Stefani ir Gavinas Rossdale, Džono Barrowmano spanieliams ir Adamo Sandlerio buldogui.

Vienintelis „bet“!

Mieli gyvūnėlių mylėtojai, būkite pasirengę dėmesį dalintis perpus! Ir dėl to, kad tai neįprasta, ir dėl to, kad augintiniai prikausto visų dėmesį. Juk jie tokie mieli…

Kaip papuošti

Užsienyje gali rasti specialios vestuvių aprangos — mini smokingų, vestuvinių suknelių. Gal ir gerai, kad pas mus tai ne itin populiaru, nes kur kas gražiau ir skoningiau atrodo, pvz., švarus kailis ir antkaklis dekoruotas gėlėmis ir kaspinais, balta skarelė ar tiesiog kaspinas po kaklu. Paimprovizuokite!

Svarbiausi patarimai, jei vestuvėse dalyvauja augintinis:

• Pasidomėkite ar vietose, kur planuojate lankytis su augintiniu — civilinės metrikacijos biuras, bažnyčia — jo buvimas nesukels papildomų rūpesčių.

• Geriausia būtų augintinį pasiimti su savimi prieš vestuvių ceremoniją arba jau po jos, bet ne per ją (nebent ceremonija vyks kažkur lauke).

• Būtinai paskirkite žmogų, kuris prižiūrės augintinį. Gyvūno buvimo drauge užteks keleto valandų, per tą laiką jis visus suspės palinksminti, pats pasilinksmins, nusifotografuos ir užteks. Šventinis triukšmas ir mums atrodanti maloni sumaištis augintiniui gali kelti stresą. Paprašykite draugo ar giminaičio, kuris nedalyvauja vestuvėse, parvežti augintinį į namus arba pasiimti prižiūrėti pas save, jei jūs tą patį vakarą vykstate į povestuvinę kelionę.

• Ar jūsų augintinis gerai elgiasi būdamas tarp žmonių, ar klauso jūsų komandų? Nes jei augintinis žmonių minioje ar su vaikais jaučiasi nepatogiai, tampa nedrausmingas, tada minties pasiimti augintinį į vestuves geriau atsisakyti.

• Yra tekę matyti, kaip šunelis neša jaunavedžių žiedus prie altoriaus, atlieka pabrolio vaidmenį — stovi šalia bažnyčioje. Bet tai „įkandama“ tik gerai dresuotiems augintiniams, tad dėl šventos ramybės geriau to nebandyti pakartoti. Geriau padegustuoti jaunųjų tortą ar papozuoti fotosesijoje.

• Paprašykite svečių nemaitinti augintinio, kad tai nepakenktų jo sveikatai.

FOTO GALERIJA
Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.