Vestuvės.lt
Vestuvių idėjos
Įspūdžiai iš nacionalinės vestuvių parodos, Londone (2)

Londonas, Anglija (25 Vasario, 2006) - vestuvių planuotojos, Dianos Sugintienės, rankose sąsiuvinys ir tušinukas, fiksuojantis įdomiausius ir naujausius faktus iš nacionalinės vestuvių parodos.

„Vestuvių prekybos centras“, - pasak Dianos, - ne veltui organizatorių duotas parodos pavadinimas. Čia galima buvo rasti viską, kas susiję su vestuvėmis ir jų planavimu: suknelių dizainerius, papuošalų meistrus, floristus ir dar daug visko, po vienu stogu.

Parodoje Diana įsitikino, jog vestuvinių suknelių madas turi net ir konservatiškieji anglai.
Taip, čia vis dar madoje tradicinė balta, dviejų dalių suknelė, tačiau be jos britai siūlo dar keturių stilių sukneles. Pirmoji, išdabinta Swarovski kristalais, būtent, oranžinės ir rudos spalvos deriniais, antroji - šiltai dienai: atvira, lengvesnės medžiagos. Trečiojo stiliaus suknelę anglai vadina „Fantazija“, kadangi joje nuotaka gali įsikūnyti į savo mėgstamo filmo ar pasakos veikėją. Ketvirtosios suknelės akcentu tampa spalvingos detalės. Šį sezona ypač madinga raudona.

Na, o vyrų vestuvinių kostiumų akcentu tampa ryškus kaklaraištis ir tokios pat spalvos liemenė.
Jaunujų mamoms siūloma pasidabinti skrybėlėmis. Tai labai elegantiška detalė. O jei skrybėlė ne Jums, galite pasipuošti lankeliu, pavyzdžiui, puoštu plunksnomis.

Skirtingai nei lietuviai, anglai vestuvių dieną mieliau renkasi retro stiliaus senovines mašinas, nei ilgą baltą limuziną. Automobiliai čia dažniausiai puošiami gyvomis gėlėmis, tačiau kaip ir Lietuvoje, taip ir Britanijoje, puošimas drugeliais tampa vis populiaresniu.

Stalų dekoracijos ypatingai sužavėjo Dianą. Dažniausiai britai renkasi apvalius stalus, juos puošia gėlių puokštėmis, pamerktomis į aukštą vazą, kuri statoma ant apvalaus veidrodžio. Čia nesibaidoma stalus dengti tamsiai raudonomis staltiesėmis, o jaunųjų ir svečių kėdžių atlošus puošti gyvomis raudonomis gėlėmis. Na, o jei norite, kad Jūsų vestuvių vakarienė atrodytų ypač prabangiai, ant stalų galite pabarstyti Swarovski kristaliukų, atrodys ypač nuostabiai žvakių šviesoje, - priduria vestuvių planuotoja Diana.


Daugiau informacijos,
www.vestuviuplanuotoja.lt

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.