Vestuvės.lt
Vestuvių idėjos
Neįprastos vestuvės jūrų muziejuje (5)

Klaipėdiečiai Ramunė Žukauskaitė ir Julius Vaičius buvo sutuokti Lietuvos jūrų muziejuje. Vyko iškilminga vestuvių ceremonija. Įspūdingą sutuoktuvių šventę jauniems padovanojo radijo stotis „Laluna“, kuri jau ketvertus metus organizuoja neįprastas vestuvių ceremonijas.

Vis skirtingi išbandymai

Dar viena laimingoji pora į Melnragės paplūdimį nusileido parašiutais. Po jungtuvių bažnyčioje jaunieji vyko į Klaipėdos oro uostą, kur sėdo į lėktuvą. Privalomą teorinį kursą išklausę jaunavedžiai parašiutais leidosi pirmą kartą. Iššokę iš 3 kilometrų aukščio ir pasiekę žemę, jie tikino patyrę nepakartojamų įspūdžių.
2001 m. Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje susituokę jaunieji su piršliais iš Šiaurės rago jachta „Banga“ išplaukė į Baltijos jūrą. Čia jie vienas kitam prisiekė amžiną meilę, į bangas sviedė butelį su laišku bei linkėjimais. Jaunajam teko iškelti bures ir atlaikyti piratų šturmą. Po visų šių kliūčių bei išbandymų jachtos kapitonas jaunavedžiams įteikė jūrinį santuokos liudijimą. Dalyvauti radijo stoties „Laluna“ organizuojamame konkurse jaunavedžius paskatino draugai, kurie buvo pirmieji sutuokti ant jūros kranto.
Visos trys iki šiol Melnragės paplūdimyje sujungtos poros laimingai gyvena kartu, o kai kurios jau sulaukė vaikų.

Konkursui užregistravo mama

Dar vieni sutuoktiniai — 24 metų Ramunė ir 27 metų Julius draugauja jau aštuonerius metus. „Iš tikrųjų kartu esame jau labai ilgai, net pavargome tuos metus skaičiuoti. Nuo šiol skaičiuosime santuokos metus!“ — džiaugėsi jaunoji. — Kėliausi 4 valandą, šioks toks jaudulys manęs nepalikdavo, tačiau šiuo metu esu be galo laiminga!“. Julius teigė laikęsis kaip tikras vyras ir saldžiai miegojęs iki šešių ryto, tačiau ar pasakytų jis visą tiesą?
Į romantišką sutuoktuvių konkursą, kuriame dalyvavo aštuoniolika porų, Ramunę ir Julių užregistravo jaunosios motina. „Visiškai nesitikėjome, kad būtent mes būsim ta laimingoji pora, kurią taip iškilmingai sutuoks ir padovanos tokias nuostabias dovanas bei nepamirštamas akimirkas. Be to, net nebūtume bandę savo laimės, jei ne mama. Į šį konkursą mus užregistravo ji“, — pasakojo Ramunė.

Šeimos galva — žmona?

Po vestuvių ceremonijos Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje jaunieji kartu su piršliais bei palyda keltu persikėlė į Smiltynę, kur jų laukė kliūčių ruožas bei vestuvinės apeigos. Iš baltų ryžių jauniems teko kuo greičiau išrinkti pinigus, taip paaiškėtų, kas šeimoje bus atsakingas už biudžetą. Daugiau — simbolinius 69 centus — surinko Julius, tad jam teks ne tik finansiškai aprūpinti šeimą, bet ir kontroliuoti būsimą žmoną. Šeimos galva tikriausiai taps Ramunė — laužant riestainį jai atiteko didžioji dalis.

Jauniesiems — delfinų šokiai

14 val. Delfinariume jaunųjų laukė dar viena staigmena — kartu su visais atvykusiais laimingąją porą vestuvių proga sveikino ir linksmino delfinai, kurie jauniesiems dainavo meilės serenadą bei šoko vestuvių valsą, jūrų liūtas mokė bučiuotis, o sinchroninio plaukimo merginų grupė įteikė porai gėlių. Delfinų akivaizdoje jaunieji prisiekė amžinąją meilę. Neapsakomų įspūdžių jaunoji patyrė, kai delfinai ją plukdė valtele. Jaunųjų pasveikinti atvyko ir kitos laimingos poros, sutuoktos Melnragės paplūdimyje.

Taip pat Delfinariume jaunųjų laukė ir didžiulė dovanų kraitė — kilimas, virtuvės baldų komplektas, romantiška vakarienė dviems, 1000 litų vertės čekis vonios įrangai įsigyti. Tačiau pati gražiausia staigmena — nepakartojamas delfinų piešinys.
„Negaliu net apsakyti, ką jaučiu! Viskas tiesiog nuostabu — ir žmonių dėmesys, ir įspūdingas delfinų bei jūrų liūto pasirodymas..!“ — įspūdžiais dalijosi nuotaka. „Įspūdžiai, kuriuos patyrėme, jausmai, kuriuos dabar išgyvename liks visam gyvenimui!“ — džiaugėsi Julius.

Vakarų Ekspresas Data/Nr.: 2003-07-21

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (5)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.