Vestuvės.lt
Vestuvių idėjos
Patarimai svočios išvaizdai (7)

Kai vestuvėse tenka garbingas svočios (liudininkės) vaidmuo, kiekvienai moteriai pirmiausia kyla klausimas: kaip apsirengti? Ką pasirinkti: suknelę ar kostiumėlį? Rūbą tikrai išsirinksite. Gražų, elegantišką, tinkantį ir progai, ir Jums. Tačiau pasirinkimas turi būti ir protingas. Štai keletas patarimų.

Spalva
Kad ir kaip viliotų, atsisakykite baltos ar šampano spalvos rūbų. Galite susilieti ar net užgožti nuotaką. Žmonių akys, išvydus vestuvių palydą, akimis ieško būtent nuotakos — juk nenorite, kad akys kliūtų už jūsų…

Tamsios spalvos, tokia kaip juoda, atrodo gražiai ir elegantiškai, tačiau nelabai tinka tokiai šviesiai ir džiugiai progai, kaip vestuvės. Be to, kadangi vestuvės dažniausiai keliamos vasarą, su juodu rūbu gali būti karšta.

Jei vis tik figūros ypatumai Jus verčia rinktis tamsias spalvas, padabinkite rūbą šviesiomis detalėmis ar aksesuarais. Svarbiausia, kad detalės derėtų ir nerėžtų akies.

Stilius
Būtinai pasidomėkite, kokia bus vestuvių programa. Nesiorientuokite į vakaro puotą. Atminkite — jūsų laukia įtempta diena. Santuokų rūmai, bažnyčia, galų gale taip visų mėgiama išvyka į gamtą — su ekstravagantišku vakariniu rūbu atrodysite neskoningai. Atsisakykime požiūrio, kad vestuvės — viena iš tų nedažnų progų pasipuošti puošniais vakariniais drabužiais. Rūbas pirmiausia turi būti patogus, juk jūs — nuotakos pagalbininkė ir moteriškoji vestuvių eigos organizatorė. Svarbiausia — būti elegantiška.

Batai
Bateliai derinami prie drabužio spalvos. Jei gerai jaučiatės su aukštakulniais bateliais — puiku. Tačiau neužmirškite, kad teks daug judėti. Kad nepavargtumėte, geriau pasirinkti batelius su vidutinio aukščio stabilia pakulne.

Aksesuarai
Prie rūbo ir batelių priderinta rankinė — būtinas svočios atributas. Jame galite susidėti tik makiažo priemones, vienkartinių nosinaičių, bet ir siūlų bei adatų rinkinį ir būtinai — atsargines pėdkelnes.

Puoškitės saikingai — pakaks auskarų ir sagės arba karolių ar vėrinio. Jei nešiojate akinius, auskarai turėtų būti nedideli ir nekrentantys į akis. Žodžiu, nepersistenkite.

Makiažas
Jautriausia tema. Jei galite sau leisti, nesidažykite pačios — leiskite tai padaryti specialistui. Šiuolaikiniai vizažistai sugeba sukurti puikų makiažą, su kuriuo atrodysite pritrenkiančiai ir dieną, ir vakare. Dienos metu saulės šviesoje vakarinis makiažas atrodo per ryškus, o karštą dieną galite nepastebėti, kaip nuteka tušas, aptirpsta lūpų dažai…

Būkite subtiliai elegantiška!

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (7)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.