Vestuvės.lt
Vestuvių idėjos
Paveikslas — vestuvių data (2)

Pasidalinsime idėja kaip išskirti, papuošti vietą, kur sėdės jaunavedžiai. Aišku, tradiciniai būdai — iškilmingesnės kėdės, inicialai ant lino rankšluosčio, išpinti iš rūtų — neatmetami, bet jei norisi kažko naujo...
Šis paveikslas puikus ir kartu įspūdingas sprendimas, nes atrodys originaliai per vestuves, o vėliau jį galėsite pasikabinti namuose. Papildomas pliusas tas, kad niekada nepamiršite vestuvių metinių!

Beje, tokį paveikslą galima paruošti ir kaip dovaną jaunavedžiams!

Medžiagų paveikslui turėtumėte rasti sendaikčių turguje arba antikvariate. Tokiose vietose galima aptikti senų namų numerių, o gal draugai žada lankytis Italijoje. Ten tokių namų numerių iš keramikos, glaistytos balta emale, tikrai yra. Žinoma, išeitis nusipirkti naujus, tik skirtingų stilių numerius statybinių medžiagų, namų apdailos parduotuvėse ir prekybos centruose. Kartais tokių eksponatų aptinki tokiose vietose, kuriose visai nesitiki jų rasti.

Gaminame
Taigi pritvirtinkite numerius ar tai bus plytelės prie kieto pagrindo klijais ar silikonu, tada uždėkite pasportą, kurį pagal pageidaujamus matmenis jums išpjaus bet kuriame rėminimo centre. Tada įdėkite į rėmelius, kurie atitinka vestuvių stilių. Tai gali būti mediniai rėmeliai, jei vestuvių stilius labiau nuoširdus, ar sidabrinius — jei esate tradicinė vestuvių pora.
Kaip ir viskas.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.