Vestuvės.lt
Vestuvių idėjos
Vestuvės kino teatre šv. Valentino dieną (5)

Valentino dieną sunku apsispręsti, ką veikti: bėgiojame, karštligiškai ieškodami tinkamos vietos ir tinkamos poros... Mieste organizuojama aibė įvairiausių renginių ir akcijų, kuriose gausiai dalyvauja krūvos žmonių, tačiau ne dažna pora tą dieną... tuokiasi!

Eglė ir Erikas vasario 14–tąją sujungė širdis ir gyvenimus — jie susituokė ir ne bet kur, o kino teatre, stebint dešimtims kino centro lankytojų ir jaunavedžių draugams prieš romantinės komedijos „Mano didelės storos graikiškos vestuvės” premjerą (progą taip ypatingai susituokti jie laimėjo Vestuvės.lt skelbtame konkurse).

Iš pradžių svočia pakvietė visus į viršuje surengtas vaišes, kur, skambant graikiškoms melodijoms, svečiai buvo vaišinami „Metaxa“ kokteiliais ir šakočiu (kaip be šio tradicinio vestuvių atributo būtųapsieita), jiems buvo dalinamos SARMOS dovanėlės. O netrukus visi jau rikiavosi prie kino salės durų, skubėdami atsisėsti į savo vietas, kol neprasidėjo garsioji vestuvių ceremonija.

O ji netruko prasidėti. Kai salėje žiūrovai akimirkai nuščiuvo, staiga suskambo Mendelsono valsas, ir visi išvydo puikiais baltais apdarais iš vestuvinio salono „Pronuptia“ pasipuošusius jaunuosius.

Į sceną žengė išsišiepęs „ceremonmeisteris”, postringavęs apie meilę ir šiaip pasakęs ilgą spalvingą kalbą apie tai, kad taip tuokiamasi Holivude ir pirmą kartą Lietuvoje, iškamantinėjo jaunuosius, ar jie tikrai pasiryžę kartu gyventi lyg romantiškoj komedijoj, ir laimėje, ir nelaimėje, visada gerbti vienas kitą, ir paskelbė juodu… vyru ir žmona, lyjant romantiškam raudonų širdučių lietui ir triukšmingai plojant žiūrovams. Be to, dar įdavė dokumentą, kuris turėsiąs būti pristatytas į Kauno miesto civilinės metrikacijos skyrių pasirašyti didžiojoje santuokų knygoje kartu su liudininkais — kad niekam nekiltų abejonė, jog santuoka ką tik įvyko!

Ir, būdami jau sutuoktiniais, susirinko vedančiojo įteiktas puikias dovanas ir, lydimi gausių plojimų, užlipo į balkoną. Netrukus iš balkono skriejo jaunosios puokštė, o netekėjusios žiūrovės gaudė ją, ištiesusios delnus į viršų, ir keliaraištis, kurį pagavęs solidaus amžiaus vyras labai sutriko, o salėje visi linksmai kvatojo...

Paskui staiga startavo „Mano didelės storos graikiškos vestuvės”, padėjusios ne tik išlaikyti, bet ir pagerinti pakilią ir smagią susirinkusiųjų nuotaiką, jaunieji taip pat stebėjo filmą, gurkšnodami gėrimus „Metaxa“ ir puikiai jautėsi, o kaip gi kitaip — juk sukūrė naują šeimą ypatingą dieną ir ypatingomis aplinkybėmis...

Tikėkimės jų dienos sukasi lyg gera komedija, kai, jei ne juokas, tai bent šypsena kasdien lydi. Būkit laimingi ir jūs, besiruošiantys tuoktis ir ieškantys geros idėjos vestuvių šventei! Vieną iš jų jau pristatėme♥

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (5)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.