Vestuvės.lt
Vestuvių idėjos
Vestuvės užsienyje (13)

LR civilinės metrikacijos taisyklės skelbia: „Santuoka registruojama vieno iš susituokiančiųjų arba jų tėvų gyvenamosios vietos civilinės metrikacijos įstaigoje, taip pat Lietuvos Respublikos konsulinėje įstaigoje, specialiai tam pritaikytoje patalpoje“. Jei svajojate apie netradicinę vestuvių ceremoniją, turite noro, galimybių — planuokite (arba pasvajokite apie) vedybas užsienyje.

Jei svajojate apie netradicinę vestuvių ceremoniją, turite noro, galimybių — planuokite vedybas užsienyje. Arba tiesiog pasiskaitykite, kaip žmonės gali susituokti užsienyje.

 • Havajuose galite susituokti tiesiog ant jūros kranto. Arba žydroje lagūnoje priešais įspūdingą krioklį. Jaunieji pasipuošę gėlių vainikais ir pagal vietinius papročius pasikeičia gėlių girliandomis.
   
 • Rojaus kampelyje Bahamuose ne tik puikiai praleisite medaus mėnesį, bet ir originaliai susituoksite. Jei nebijote vandens — kaip tik čia vis labiau populiarėja povandeninės jungtuvės. Vestuvės po vandeniu su fraku, balta vestuvine suknele, naro akiniais ir kvėpavimo vamzdeliu — jei taip suprantate amžinąją romantiką. Tiesa, bučinio teks atsisakyti. Tačiau į krantą jus palydės delfinai.
   
 • Australijoje, Queenstowne galite susituokti, šokdami nuo tilto su guma. Po ceremonijos, kuri vyksta ant tilto turėklų, jaunieji drąsiai šoka žemyn ir laisvai krisdami ištaria savąjį TAIP. Nuleisti ant žemės, narsieji vyras ir žmona pirmiausiai pagirdomi stipriu alkoholiu.
   
 • Kanados kalnuose galite susituokti su slidėmis ant kojų. Ceremonijos vykdytojas turi būti patyręs slidininkas — ceremonija pradedama jau startavus ir vyksta intensyvaus čiuožimo metu.
   
 • Mažiau pavojinga, labiau komfortabilu, bet ne mažiau įspūdinga — santuoka skrendant oro balionu  (Australija) ar helikopteriu (JAV). Taip pat aukštai, tik šiek tiek kitaip jausis jaunieji drambliui ant nugaros Šri Lankoje.
   
 • Jei dievinate Elvį Preslį, važiuokite į Las Vegą! Kaip du vandens lašai į rokenrolo karalių panašus antrininkas padainuos keletą senesnių Elvio dainų ir palydės nuotaką prie altoriaus.
   
 • Jei jums artima Tailando kultūra, sužavės budistų vestuvių ceremonija su devyniais budistų vienuoliais kaimelyje netoli Bankoko. Nesvarbu, koks jūsų pačių tikėjimas, ši santuoka laikoma galiojančia — tai ne spektaklis turistams ir ne gražus žaidimas…
Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (13)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.