Vestuvės.lt
Vestuvių idėjos
Vestuviniai pasaulio rekordai (5)

Brangiausia vestuvinė suknelė
Brangiausią vestuvinę suknelę sukūrė  Helene Gainville. Suknelę dengė platinos sluoksnis, visas nusagstytas gausybe deimantų. Šis brangusis vestuvinis apdaras buvo pristatyta 1989 metais Paryžiuje.

Ilgiausiai trukusi santuoka
Ilgaamžiai amerikiečiai Paul (101 metai) ir May (93 metai) Onesi 1998 metais atšventė savo Ąžuolines vestuves - 80 metų.

Vyriausias jaunikis
1984 metais Harry Stevens, būdamas 103 metų amžiaus, vedė 19 metų jaunesnę Thelma Lucas.

Vyriausia nuotaka
Minnie Munro išgarsėjo, būdama 102 metų. 1991 metais ji ištekėjo už 83 metų vyruko.

Ilgiausios sužadėtuvės
Meksikiečiai Octavio Guillen ir Adriana Martinez susituokė 1969 metų birželį. Sutuoktuvių dieną abu buvo 82 metų. Poros sužieduotuvės truko 67 metus…

Didžiausios vestuvės
1995 metais Seulo Olimpiniame stadione (Pietų Korėja) vienu metu susituokė 350 000 porų. Kitos 350 000 porų iš viso pasaulio tuo pačiu metu tuokėsi jungiamos  satelitinio ryšio.

Didžiausia vestuvinė suknelė
1998  metų kovo mėnesį japonų dizaineris Yohji Yamamoto pribloškė Paryžių savo sukurta vestuvine suknele. Dramblio kaulo spalvos suknelės sijono plotis 4 metrai, o nuotakos galvą puošė milžiniška skrybėlė.

Viešiausios vestuvės
1981 birželio 29 dieną Londone, St.Paulo katedroje  vykusias Dianos ir princo Čarlzo vestuves televizoriuose stebėjo daugiau kaip 750 milijonų žmonių 74-iose pasaulio šalyse.

Daugiausia sutuoktinių…
…yra turėjusi aktorė Zsa Zsa Gabor. Pirmą kartą ištekėjusi 13 metų, Zsa Zsa iš Vengrijos persikėlė gyventi į Ameriką ir ten netrukus ištekėjo už aktoriaus George Sanders.  Vėliau jos vyrais buvo ir  verslininkai Herbert Hunter, Joshua Cosden Jr., lėlės Barbės sukūrėjas Jack Rayn. Septintasis vyras - teisininkas Michael O´Hara, kuris rūpinosi moters skyrybų su Ryan'u reikalais. 1982 metais įvykusi ir 8 dienas trukusi jos santuoka su Felipe de Alba, pačios Zsa Zsa teigimu, buvo negaliojanti, nes ji tuo metu dar buvo neišsiskyrusi su O´Hara.

Ilgiau aktorė išgyveno santuokoje su princu Frederiku. Ji truko nuo 1986 iki 1998 metų.
Zsa Zsa Gabor turėjo romanų ir su tokiais garsiais žmonėmis, kaip J.F.Kennedy , Henry Kissinger, Sean Connery, Richard Burton ir Frank Sinatra.

Saugiausios Holivudo vestuvės
Per aštuntąsias  Elizabeth Teylor vestuves 1991 metais prie Michael'o Jackson'o rezidencijos Neverland Vally susirinko daugiau kaip tūkstantis žurnalistų. 1093 kvadratinių metrų teritorija buvo saugoma pačių moderniausių ir efektyviausių apsaugos priemonių. Drauge su policija ir asmens sargybiniais iš peties darbavosi 80 apsaugos darbuotojų. 165 metrų aukštyje siūbavo raudonų ir baltų balionų jūra - šis grožis turėjo trukdyti filmavimą iš viršaus.
Vienam parašiutininkui pavyko nusileisti ir filmuoti vestuves vaizdo kamera, kuri žaibiškai buvo konfiskuota.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (5)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.