Vestuvės.lt
Vestuvių idėjos
Vestuvių stilius — EKO (0)

EKO vestuvių stilius dabar labai madingas ir niekur nežada trauktis: turint galvoje ekologišką sąmoningumą ir žadant, kad tokios vestuvės nebus mažiau prašmatnios. Daugelis gali pagalvoti, kad ekologiškas reiškia mažiau elegantiškas, toli gražu, čia galvoje turimas kūrybiškumas ir asmeninis žavesys.

Pasirenkami perdirbto popieriaus kvietimai, laukų gėlės, vestuvių ceremonija ir pobūvis organizuojamas toje pačioje vietoje, jaunikis, atmina į savo vestuves dviračiu, valgiaraštis kuriamas iš natūralių produktų... Štai puikios idėjos eko vestuvių stiliui.

ROMANTIŠKOS SUKNELĖS
Romantika grįžo ir šiais metais nebus jokių išimčių. Be to, suvienijusi keletą keistenybių, su suknelėmis iki kelių (ar net trumpesnėmis), 2010 metų tendencijos sugrąžino klasikinę, romantišką nuotaką. Gėlės ir nėriniai, močiučių, senelių ir 30–ųjų metų atminimas, taikomi plačiai.

AUKŠTI VESTUVIŲ TORTAI
2010 metais vestuvių tortai aukšti ir elegantiški — tradiciniai trijų aukštų tortai virto 5 ar net 7 aukštų šedevrais (nors kai kurie aukštai gali būti tik imitacija!). Reikia manyti, kad tokiam gerai matomam skanėstui dėmesio nepritruks.

HUMORISTINĖS FOTOGRAFIJOS
Skaitmeninei fotografijai teks pasitraukti į šalį ir pasveikinti sugrįžusią tradicinę fotografiją — senelių vestuvių albumai vėl atgimė. Pozavimai, kaip ir pačios fotografijos, paprastesni ir laisvesni. Viena iš labiausiai patinkančių šių metų tendencijų — iš anksto numatytas scenarijus nuotraukoms su nuotaka, jaunuoju ir svečiais; ypač didelis dėmesys skiriamas detalėms ir, žinoma, fotografo su humoru paieškai.

EKO IR RETRO KVIETIMAI
Kuriant kvietimus yra ir visada bus aktualu juos padaryti tokius, kad atspindėtų jaunavedžius. Naujausios kvietimų tendencijos — kvietimai iš perdirbto popieriaus ar padėkos, atspausdintos ar parašytos ant senų atvirukų.

PASIDALINK
Besikeičiantys laikai apdovanoja mus naujomis tendencijomis. Todėl atidavę tai, kas buvo panaudota vestuvėse, tapsite ypač madingais. Parduodant ar atiduodant nuotakos suknelę kažkam, kam reikia, pasiūlant atlikusį maistą benamiams, paaukojant gėles, kurios buvo vestuvių dekoracijos, bažnyčiai, ligoninei ar bendrijai, kuri gali pakartotinai jas panaudoti — tai mada, kuri populiarėja.

ASMENIŠKUMAI, INDIVIDUALUMAI
Išskirti ir perdaryti kiekvieną detalę savaip irgi madinga. Rašyti jaunųjų inicialus ant įvairių vestuvinių detalių: kvietimų, kortelių, apšvietimo, stalo indų, dekoracijų, torto... tikrai labai populiaru ir gražu.

VESTUVĖS INTERNETE TIESIOGIAI
Nėra geresnio būdo transliuoti vestuves gyvai nei per internetą. Pvz., paprašyti fotografo sukelti šviežiausias vestuvių akimirkas į socialinę svetainę „Facebook“. Tokia jau nauja mada.

VALGOMOS VESTUVIŲ PASLAUGOS
Vietiniai saldumynai ir patiekalai ypač madinga. Puiki galimybė pasirinkti mėgstamus gaminius, kurie brangūs iš vaikystės arba primena ypatingus jaunųjų pažinties momentus.

DERINAME TRADICINES IR EGZOTIŠKAS GĖLES
Maišyti gėles vestuvių dekoracijose irgi yra tapę mada. Derinant gvazdikus, ramunes, kamelijas ir saulutes kartu su labiau egzotiškomis gėlėmis. Prabangos prisilietimas prie tradicijų yra išskiriantis ir labai subtilus faktorius.

DETALĖS, DETALĖS IR DAR KARTĄ DETALĖS
Suasmeninti, skirti laiko ir pastangų atkreipti dėmesį į visas mažas smulkmenas — į tas, dėl kurių svečiai jausis ypatingai, yra sveikintina, tada jūsų vestuvės išsiskirs ir ilgam išliks atmintį — tai super galingas užtaisas. Todėl stebinkite svečius suasmenintais kvietimais, mini vestuvių knyga, kurioje be padėkų tėvams ir svečiams, kiekvienas vestuvių dalyvis ras kažką gražaus apie save, pateikite išskirtinį ir drąsų valgiaraštį, specialiai jūsų vestuvėms sukurtą kokteilį ar nuostabias jūsų sumanytas dekoracijas!

Parengė K. Dembinskaitė

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
   

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.