Vestuvės.lt
Vestuvių idėjos
Vestuvių tortas 2010 (4)

Vestuvės gali būti laikomos gražiausia gyvenimo diena. Tikriausiai atsirastų vos keletas žmonių pasaulyje, kurie nė karto nebūtų svajoję apie savo vestuves. Tai dienai ruošėmės nuo vaikystės ir svajojome, kad viskas bus lyg pasakoj.

Vienas iš svarbiausių vestuvių akcentų yra VESTUVIŲ TORTAS. Vestuvių tortas užima iškiliausią vietą ant šventinio stalo. Iš tikrųjų, jis yra vienas iš svarbiausių vestuvių elementų ne ką mažiau svarbus už nuotakos suknelę. Vestuvių tortas yra labai svarbi pokylio dalis ir yra kur kas daugiau nei tik puikus desertas. Jei apie vestuvių tortą galvojate kaip apie eilinį tortą — labai klystate. Visų svečių žvilgsnius traukiantis skania ir puošnia išvaizda, vestuvių tortas tarsi vestuvių pokylio centras. Todėl itin svarbu šį skanėstą rinktis kruopščiai, kad jis būtų „madingas“, atitiktų vestuvių temą bei jūsų stilių. Jis taip pat turi atspindėti jūsų kaip poros stilių. Kiekvieni metai ateina vis su naujais mados vėjais ir šie metai jokia išimtis. 2010–ieji atsinešė abiejų — tiek tradicinio, tiek modernaus — vestuvių torto stilius, todėl bus iš ko rinktis ir mada įtiks abiejų krypčių pasekėjams. Jūsų pasirinkimui — 2010 metų vestuvinio gardėsio detalės.

Pagrindinės 2010 metų vestuvių torto detalės

Aukšti vestuvių tortai
2010 metai atnešė bokštinių tortų madą. Lyginant su praeitais metais, kada žavesio viršūnė buvo trys torto aukštai, šiais metais madingi aukštesni tortai. Jei praėjusių metų vestuvių tortai būdavo 1–3 aukštų, tai šiais metais jie išaugo iki 5–7. Turėkite tai galvoje, jei planuojate tuoktis šį sezoną. Jei numatytas vestuvių biudžetas neleis užsisakyti septynių aukštų vestuvių torto, galite rinktis tortą su įterptais netikrais aukštais.

Glaistytas tortas prieš tortą sviestiniu kremu
Ar rinksitės glaistytą tortą ar tortą su sviestiniu kremu, priklauso nuo jūsų norų ir tam skiriamos pinigų sumos. Kaip bebūtų, dauguma 2010–ųjų jaunavedžių rinksis tortus su sviestiniu kremu, nes jie pigesni. Be to, sviestinius tortus mėgsta daugelis žmonių, nes jie skanesni. Glaistas daugiausia naudojamas tortams aptepti, nes jis suteikia tortui gražią išvaizdą kitaip nei sviestinis kremas, kuris greitai tirpsta ir nesuteikia tortui trokštamo lygumo. Taigi glaistas kitaip nei sviestinis kremas suteiks tortui ir ypatingą vaizdą, ir gerą skonį.

Stulbinanti spalva
Greitai plintanti ryškių spalvų mada pastebima ir vestuvių tortuose. Spalvos, kurios iki praeitų metų buvo laikomos šiek tiek per nenatūralios, šiemet yra ypač madingos. 2010 metais išvysite daug žalių, mėlynų ir net oranžinės spalvos vestuvių tortų. Kaip bebūtų, įprastos baltos ir juvelyrinį dirbinį primenantys juodos bei baltos spalvos tortai taip pat bus madingi.

Įmantrios monogramos
Monogramos visuomet suteikia vestuvėms stilingumo ir reikšmingumo. 2010–aisiais bus madingi vestuviniai tortai su monogramomis. Jos ne tik suteiks jūsų vestuvėms klasikinio įvaizdžio, bet išreikš ir savitą jūsų stilių.

Valgomi tapyti tortai

Ši mada, atsiradusi 2009–ųjų pradžioje, panašu tęsis ir 2010 metais. Tad lai konditeriai puošia tortą žymių dailininkų darbais. Tai bus ne tik penas skonio receptoriams, bet ir akims.

Tortas su žaislų aukštais
Žaisliukai gali būti ne tik Kalėdų eglutės dekoracija, jie gali suteikti puikią formą vestuvių tortui. Kadangi pirmas torto aukštas lieka apvalus, kvadratinis ar širdies formos, tada kiti 5–7 aukštų torto 4–6 aukštai yra žaislų formos. Tai gali būti auksniai, balti, rožiniai ar kitų spalvų žaislai iš kreminio torto masės. Tai priklauso nuo vestuvinio torto ir vestuvių temos. Tortas gali būti padėtas ant permatomo stiklo tortinės, tada jis atrodys įspūdingai. Taigi vestuvių tortas bus ne tik pokylio dėmesio centras, bet būtent dėl jo teks išklausyti marias komplimentų.

Kažkas mėlyno
Galite turėti kažką auksinio, kažką seno, kažką naujo ir kažką skolinto, bet jei trūksta kažko melsvo, tada tegul jūsų vestuvinis tortas būna kažkas melsvo. Ledo, vandens mėlynumo ir bet kokio kito subtilaus mėlynos spalvos atspalvio tortas tikrai „pataikys“ į 2010–ųjų mados dešimtuką.

Derinkite tortą prie pamergių suknelės
Jei praeitais metais tortas buvo derinamas prie nuotakos suknelės, šiais metais — prie pamergių rūbo ir net jaunojo aprangos.

Tortas su šviežių vaisių karūna
Gamta yra 2010 metų tema, tad kaip vestuvių tortas gali išlikti jos nepaliestas. Šiais metais pastebėsite, kad daugelis vestuvių tortų bus papuošti šviežių vaisių gabaliukais. Tam naudojamos braškės, gervuogės, persikai, mangai ir kiti vaisiai.

Glajaus raukiniai
Dabar raukiniai visur „ant bangos“, todėl gražių raukinių bangelė nuvilnis vestuvių tortais. Jei esate 2010 metų nuotaka ir rinksitės suknelę su raukiniais, turėtumėte rinktis ir 5–7 aukštų tortą, pagražintą raukiniais, nėriniais ir rožytėmis.


Parengė K. Dembinskaitė

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (4)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.