Vestuvės.lt
Vestuvių organizavimas
Etnografinių vestuvių organizavimas: pataria L. Dailidavičienė (9)

Laba diena p. Lina,
 
Manau, kad vestuves reikia kruopščiai suplanuoti. Gal Jūs turite planą, pagal kurį galėčiau kiek galima tiksliau suorganizuoti šią šventę. Vestuves planuoju daryti kaime prie Druskininkų ir norėčiau, kad viskas būtų kuo arčiau Lietuviškų tradicijų. Gal Jūs galite suorganizuoti ir kiek tai kainuotų?

Laba diena,

Labai džiugu, kad iš anksto planuojate vestuves ir norite padaryti sau ir kitiems šventę.

Jei norite beveik etnografinių vestuvių, pasirinkote tikrai nelengvą kelią.

Savas vestuvių tradicijas turi ne tik kiekvienas Lietuvos regionas, bet ir dažnas kaimas. Todėl pasiūlyti autentišką scenarijų būtų sudėtinga. Juk jį reikia ir įgivendinti. Tokiose vestuvėse kiekvienas dalyvis: svočia, svotas, piršlys, piršlienė, pabroliai, pamergės ir t.t. turi konkrečias pareigas ir kiekvienas turi žinoti savo vaidmenį. Praktiškai tai yra spektaklis, kuris tęsiasi kelias dienas. Etnografinių, liaudiškų, kaip beje ir kitokių vestuvių sėkmė priklauso nuo to, kiek patys šventės dalyviai aktyviai dalyvaus ir linksminsis. Pasikliauti vien piršlio ar muzikantų pastongomis surengti spektaklį neverta. Arba tai turėtų būti ištisa “trupė”.

Siūlau jums pasirinkti muzikantus, kurie yra gerai išstudijavę etnografines vestuves ir turi praktikos jas rengiant. Jie puikiai atliktų muzikinę dalį, būtų nepakeičiami sufleriai, jei piršliai “per silpni” - galėtų būti pagrindiniais vestuvių vedėjais. Parengtų priimtiną vestuvių scenarijų, atsižvelgiant į jūsų norus ir galimybes įtraukti pulką ir kitus vestuvininkus į šventės įgvvendinimą.

Tokių muzikantų paslaugos kainuoja nuo 1200Lt. priklausomai nuo scenarijaus sudėtingumo ir darbo krūvio.

Dėl muzikantų skambinkite telefonu: (8-22) 62 02 73.

Lina Dailidavičienė

| Užduok klausimą |

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (9)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.