Vestuvės.lt
Vestuvių organizavimas
Ieškote fotografo... (8)

Jei norite ilgai prisiminti šią nuostabią dieną, dar ir dar kartą pajusti tą visą apimanti laimės jausmą, karts nuo karto grįžti prie tokio laimingo ir jauno savęs — patarimas vienas: nepagailėkite pinigų profesionaliam fotografui ir vaizdo operatoriui.

Pasitikėkite meistrais

Galima rasti išties gerų fotografijos meno meistrų, kurie ne mėgėjiškai užfiksuos Jūsų vestuvių kadrus, o sukurs iš jų tikrai menišką foto istoriją — pasaką apie gražiausią gyvenimo dieną. Žinoma, galite pataupyti ir pakviesti geru fotoaparatu apsiginklavusį draugą. Taip sutaupysite ir turėsite nuotraukų albumą, kuris metų metais dulkės ant lentynos ir bus įdomus tik Jums patiems.

Netikite? Prisiminkite, ar neturite draugų, kurie entuziastingai rodė Jums vestuvių albumą? Jei draugai artimi, turite begales bendrų pažįstamų,  žiūrėti buvo visai įdomu. Gal įdomu. Beveik įdomu… Liūdniau, jei  nuotraukas rodo nauji pažįstami. Tie patys vaizdai, kiti veidai. Ir didelis noras kuo greičiau pasiekti paskutinį puslapį. Ar Jūs norite tokio prisiminimo apie savo šventę? Gal norite ko nors neįprasto? Patikėkite, profesionalas tai gali. 

Ieškokite
* Nuspręskite, kiek pinigų galite skirti fotografui.
* Jei dauguma draugų jau vedę, tereikia pažiūrėti jų vestuvines nuotraukas. Tikriausiai jau esate jas matę. Jei turite draugų, kurių nuotraukomis nuoširdžiai žavėjotės, verta kreiptis į būtent juos fotografavusį fotografą.
* Prieš samdydami fotografą susitikite su juo. Smulkiai susižinokite jo siūlomas sąlygas. Perveskite pavyzdinius vestuvinių nuotraukų albumus.
* Pasidomėkite kainomis. Apsispręskite, kiek pinigų nuotraukoms galite ir norite skirti. Išanalizuokite įvairius pasiūlymų variantus. Kiek nuotraukų gausite? Ar gausite ir negatyvus? Kiek valandų dirbs fotografas? Ar jis bus vienas, ar dirbs su asistentu?

Radote?
* Sutarkite dėl tikslaus fotografo atvykimo laiko.
* Fotografavimosi detales iš anksto aptarkite su svarbiausiais vestuvių svečiais, su kuriais planuojate nusifotografuoti. Taip sutaupysite brangaus vestuvių laiko.
* Žinokite, ko norite.  Fotografas turėtų paklausti, kokias akimirkas būtinai reikia užfiksuoti. Geriausia yra ramiai atsisėsti ir surašyti pageidaujamų nuotraukų sąrašą.

Akimirksnius gaudančios  nuotraukos yra žavios ir reikalingos, tačiau grupinis fotografavimas dažnai atima daug brangaus laiko. Nedarykite visų grupinių nuotraukų tuo pačiu metu — turėsite daug nuotraukų, kuriose keisis tik Jus supantys žmonės. 

Gražių vestuvių, laimingo gyvenimo drauge ir džiugių prisiminimų kupino nuotraukų albumo!

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (8)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.