Vestuvės.lt
Vestuvių organizavimas
Kaip stilingai papuošti vestuves (2)

Su pavasariu atėjo ir vestuvių maratonas. Vestuvės jūsų, vestuvės mūsų, vestuvės kitų... Ir taip — iki spalvingo rudens pabaigos. Kiekvienos vestuvės yra ypatingos — juk tą dieną du žmonės vienas kitam prisiekia meilę artimųjų ar bendruomenės akivaizdoje. Ką ir kaip daryti, kad ši diena būtų pilna neišdildomų įspūdžių ir įsimintų ilgam?

Vestuvių organizavimas — nelengvas darbas, todėl reikėtų iš anksto pasirūpinti daugeliu dalykų, nepamirštant dekoravimo, įspūdingo vestuvinio fejerverko ar kitų pirotechninių staigmenų. Stilingai papuošti vestuves ne taip paprasta. „Balionų šalies“ dekoratorės nuolat lankosi specializuotose seminaruose ir į Lietuvą „atveža“ naujausias vestuvių dekoravimo balionais madas bei tendencijas. Stilingai specialiais vestuviniais balionais, plonais ir permatomais tiuliais bei kaspinais dekoruotos pokylių salės ir vestuvių automobiliai garantuoja malonius prisiminimus ir įspūdingą foną gražiausioms jaunųjų nuotraukoms.

Vestuvių transporto puošyba
Net tiems, kurie lankė rankdarbių būrelį, skoningai papuošti vestuvių automobilius prireiks laiko, idėjų ir profesionalių žinių. Kur kas parankiau pasinaudoti specialistų pagalba nei viską bandyti atlikti patiems. „Balionų šalies“ dizainerė Rasuolė Šiuipienė teigia, kad gerus puošybos specialistus šiandien rasti sudėtinga. Patogiausia būtų savaitę ar keletą dienų prieš vestuves užsukti į „Balionų šalies“ salonus, esančius beveik visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (tikslūs salonų adresai: spauskite čia) ir užsisakyti patinkankančius papuošimus bei susitarti dėl patogaus automobilių puošimo laiko vestuvių dieną. Pasak Rasuolės, puošyba užtruks vos 15 min., o rezultatas maloniai nustebins.

Pokylio vietos dekoravimas
Visai nesvarbu, kur ruošiamas vestuvių pokylis — banketų salėje, kaimo sodyboje ar protėvių dvasia alsuojančiame sename dvare. Svarbu, kad ta vieta „kvepėtų“ meilės triumfo diena. Pasak Rasuolės, tinkamai papuošti pokylio vietą — atsakingas ne vienos valandos darbas. Dekoracijos turi būti stilingos ir pritaikytos vietos interjerui. Tam „Balionų šalies“ dizainerė ir atsakinga specialistų komanda naudoja įvairius puošybos aksesuarus: itin lengvus tiulius, perlinius karoliukus ir specialiai vestuvėms skirtus balionus, kurie nėra panašūs į mums įprastus, pigius ir nekokybiškus, importuojamus iš Kinijos.

„Pirmiausia skiriasi spalvinė gama“, — apie „Balionų šalies“ importuojamus balionus pasakoja Rasuolė. — „Mūsų visuomenėje įsitvirtinusi nuomonė, kad balionai supigina bet kokią šventę. Dažniausiai taip kalba, tie, kurie nematė tikrai stilingo vestuvinio dekoro. Jei šventės vietą puoštume nekokybiškais, įvairių ryškių spalvų balionais — viskas tikrai atrodytų pigiai ir neskoningai. Tačiau mūsų puošyba tuo ir ypatinga, kad kiekvienai progai, o ypač vestuvėms, balionų spalvos parenkamos labai kruopščiai. Šiais metais ypač madingos balionų, skirtų vestuvių šventei, spalvos yra balta ir šampaninė. Pagal besituokiančiųjų amžių galima rinktis rausvą, gelsvą spalvas jauniems, arba burgundiško vyno ir aukso spalvas brandesnio amžiaus besituokiantiems. Naudojame daug tiulio, juostų ir perlinių karoliukų. Balionai importuojami iš JAV. O ten — itin aukšti reikalavimai kokybei. Rezultatas — pritrenkiantis, klientai po šventės grįžta ir dėkoja už nuostabias dekoracijas.“

Galimos įvarios dekoracijos: arkos, kolonos, girliandos, ar ištisų balionų sienų formavimas, kur iš dviejų ar trijų spalvų balionų gali būti suformuoti jaunavedžių vardų pirmosios raidės ar vestuviniai žiedai. Ypatingą atmosferą galima sukurti, kai šventės vietoje yra vandens telkinys: ežeras, tvenkinys ar baseinas. Tada į vandenį galima „paleisti“ dekoratyvines gulbes, lelijas ar kt. pageidaujamas figūras iš balionų.
Pasak Rasuolės, pokylio vietos dekoravimas prasideda nuo specialistų komandos „žvalgybos“. Vestuvių dekoratorių darbas yra ne tik sukurti įspūdį, bet ir paslėpti trūkumus, išryškinti privalumus. Tik detaliai išanalizavus aplinką parengiamas dekoravimo projektas, kuris yra įgyvendinamas tiksliai ir laiku, jau vestuvių dieną.

Nepamirštami šviesos, ugnies ir pirotechnikos efektai
Vykęs vestuvių pokylis beveik neatsiejamas nuo specialiųjų efektų, kurių ne profesionalams tikrai nereikėtų patikėti. „Balionų šalis“ ir čia turi ką patarti, kuo pagelbėti. Įmonės pirotechnikų komanda rengia nepamirštamus fejerverkų, ugnies ir muzikos šou, kurie palieka neišdildomus įspūdžius net visko mačiusiems žmonėms.
„Fejerverkus lydinti muzika žiūrovus priverčia ne tik pamatyti, išgirsti, bet ir pajusti“, — teigia Rasuolė. — „Vestuvių šventės vakarą susirinkusiuosius galima nustebinti ne tik muzikos, ugnies bei šviesos šou, bet ir balionų šokiu su bengališkomis ugnelėmis nakties danguje ir į viršų paleistais dangaus žibintų spiečiais. Danguje sprogstantys širdies formos fejerverkai, degančios širdys ant žemės, vandens paviršiumi „lakstančios“ ugnelės ir kulminacinis fejerverko finalas — auksu tviskantis sniegas, tai — nepamirštamos šventės akimirkos, galinčios išspausti ne vieną laimės ašarą...“

Priešvestuvinės tradicijos
Jau įprasta prieš vestuves rengti „atsisveikinimus“ su būsima nuotaka ir būsimu jaunikiu. Visa tai esame įpratę vadinti mergvakariais ir bernvakariais, kurių metu linksminamasi iki ryto, krečiami įvairiausi pokštai, žaidžiami šmaikštūs žaidimai, o jaunoji ir jaunasis „atkalbinėjami“ nuo būsimo rimto žingsnio.

„Be abejo, nuotakos draugės ir jaunikio draugai turi daug idėjų organizuojant minėtas šventes, tačiau gerų ir realių idėjų niekada nebus per daug“, — teigia Rasuolė. — „Balionų šalies“ salonuose mergvakarių ir bernvakarių organizatoriai ras ne tik šioms šventėms skirtos atributikos, bet ir daug įvairiausių pokštų bei žaidimų.“

Apie pinigus ir drąsą
Vestuvės — tai tokia šventė, kuriai retai taupoma. Prabėgus medaus mėnesiui ne viena jauna šeima griebiasi už galvų, skaičiuodami patirtas išlaidas. Tam, kad taip neatsitiktų vestuvėms skirtus pinigus paskirstyti reikėtų tikslingai dar prieš pradedant išlaidauti.

„Balionų šalies“ dizainerė Rasuolė Šiuipienė pastebi netikslingo išlaidavimo dekoracijoms ir papuošimams tendenciją. „Gan keista, kai žmogus užsuka į vieną iš mūsų salonų ir bijo pasisakyti, į kokią šventę ruošiasi vykti. Tada mūsų specialistai negali suteikti profesionalių konsultacijų ir tinkamai pagelbėti. Jei klientai būtų kiek drąsesni, jie tikrai sutaupytų laiko bei pinigų ir šventę paverstų stilingu ir nepamirštamu renginiu“, — teigia ji. — „Viską į mūsų rankas klientas gali atiduoti tada, jei papuošimams, dekoracijoms ir efektams ketina skirti daugiau nei 1000 litų. Jei ketina skirti mažiau — ne bėda. Mūsų salonuose galima nusipirkti jau paruoštų dekoracijų, vestuvėms skirtų balionų ir kitų dekoravimo priemonių, gauti specialistų konsultacijas.“

Pirotechnika ir specialieji efektai nepigus malonumas, tačiau tikrai daugelis apsirinka galvodami, kad tai tik milijonierių malonumai. „Balionų šalies“ fejerverkų režisierius mielai surežisuos jums muzikinį fejerverką, o atsakinga pirotechnikų komanda sutartoje vietoje ir sutartu laiku atliks savo darbą, jei fejerverkui galite skirti bent 3000 litų. Už šią sumą jus tikrai nustebins profesionaliai surežisuotas muzikinis, 3–4 min. trukmės, kompiuteriu valdomas profesionalus fejerverkas. Fejerverkų vaizdus galite peržiūrėti čia.

Svarbiausią gyvenimo dieną mažiausiai norisi papildomų rūpesčių, todėl šventinio dekoravimo darbus patikėkite daugiau nei dešimtmetį dirbantiems profesionalams, išmanantiems savo darbą ir dirbantiems jį su didele meile. O jums liks neišblėstantys įspūdžiai, teigiamos emocijos ir tik malonios akimirkos, kurias užfiksuos jūsų renginio foto ir video operatoriai…

FOTO GALERIJA
Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.