Vestuvės.lt
Vestuvių organizavimas
Kodėl turėtumėte samdyti vestuvių planuotoją (2)

Dauguma žmonių tuokiasi kartą gyvenime, todėl gali pritrūkti ir patirties, ir informacijos originaliai bei įsimintinai šventei surengti. O juk visi jaunavedžiai trokšta, kad vienas svarbiausių ir gražiausių įvykių gyvenime būtų išskirtinis, įsimintinas, vyktų sklandžiai ir pasiruošimas šventei keltų tik džiaugsmingą jaudulį. O tai yra pagrindinė vestuvių organizatorių užduotis — sutaupyti kliento laiką, įgyvendinti jo norus!

Ši vakarų šalyse itin populiari paslauga teikiama ir Lietuvoje ir tai puiki galimybė surengti vieną reikšmingiausių gyvenimo įvykių originaliai, taupant brangų laiką ir net po daugelio metų prisimenant vestuves, kaip gražiausią šventę, o ne begales rūpesčių ir nesklandumų.

Vestuvių organizatoriai tikrai turi pasiūlymų ir informacijos. Atsižvelgdami į jaunųjų norus, jie sudaro vestuvių scenarijų, pasiūlo visas paslaugas, kurių reikia jam įgyvendinti, o vestuvių dieną pasirūpina, kad viskas vyktų sklandžiai, laiku ir pagal planą.

Vestuvių planuotoja padeda sutaupyti pinigų ir išvengti klaidų: Klaidingai manoma, kad jei vestuves organizuoja vestuvių organizatorius, tai jos atsieis labai brangiai. Tai priklauso tik nuo kliento norų. Jei pageidaujama paprastų, kuklių vestuvių, toks vestuvių planas ir bus pasiūlytas. Vestuvių organizatorius žino, kur kreiptis ir kaip surengti geras ir nebūtinai brangias vestuves. Todėl vestuvių konsultantas gali tapti geriausia investicija, ypač jei vestuvių biudžetas yra ribotas. Patyręs konsultantas gali padėti jauniesiems išvengti dažnai pasitaikančių klaidų. Tiesiogiai dirbti su pardavėjais ir brangu, ir kainuoja daug laiko, jei nebus užduoti reikiami klausimai, o kai vestuves organizuoja konsultantas, jaunavedžiai išvengs spaudimo užsakant paslaugas, kadangi konsultantas žino kas ir kada turi būti atlikta bei išmano kaip derėtis, nes tai daro ne pirmą kartą.

Jūsų paslaugoms: Vestuvių planuotojai gali organizuoti tiek mažai, tiek ir daug jūsų vestuvių. Jų apmokėjimo būdai skiriasi — vieniems mokama už valandas, kiti teiraujasi procentų nuo bendro vestuvių biudžeto. Net jei jiems mokate už valandas, jie paprastai gali sutaupyti jūsų pinigų kitur ir čia praverčia jų bičiuliški santykiai su įmonėmis, teikiančiomis įvairiausias paslaugas, ir nuolaidos, taikomos vestuvių planuotojams kaip dažniems klientams.

Kam samdyti vestuvių planuotoją? Dažnai žmonės įsivaizduoja, kad patiems planuojant vestuves, ruošiant maistą, dekoracijas ir pan., vestuvės kainuoja pigiau. Deja, kartais tai gali kainuoti daugiau nei pinigus, bet ir sveikatą. Juk reikia sukti galvą dėl aibės reikalų, smulkmenų. Geras konsultantas dirba su jumis ir jūsų paskirtu biudžetu taupydamas Jūsų neįkainojamą laiką ir, žinoma, pinigus, o, jūs… Jūs galite džiaugtis savo švente.

Vestuvių planuotoja išvaduos nuo streso: Samdyti vestuvių planuotoją — protinga idėja, ypač jei kyla nesutarimų tarp mamos ir dukters, šeimų, išsiskyrusių tėvų ar net dalyvių. Tai gan emocingas laikas, todėl objektyvi konsultanto nuomonė kartais gali palengvinti įtampą. Pinigai gali būti vieną iš didžiausių problemų ir kliūčių. Trečioji šalis — vestuvių planuotoja gali surinkti pinigus be jokių keblumų. Daugeliu atvejų ginčai kyla dėl bendravimo stokos, emocinės perkrovos ir skirtingų požiūrių. Nesutariančioms šalims reikia bendrauti. Galima surašyti savo jausmus, o vestuvių planuotoja galės viską ramiai išdėstyti abiems pusėms, tada bus lengviau priimti bendrą sprendimą.

Renkamės vestuvių planuotoją: Pasikalbėkite su keletu specialistų prieš apsisprendžiant, kad įsitikintumėte, jog tas žmogus tikrai turi patirties rengiant tokią šventę, kokios norite. Nebijokite klausti ar patyrinėti aplanko ir pasiteirauti apie rekomendacijas. Žmogus ar kompanija, kurią renkatės, turėtų būti tokia, dėl kurios jaučiatės komfortabiliai tiek bendraujant asmeniškai, tiek pasitikint kaip profesionalu. Beje, pasiteiraukite ar jūsų konsultantas yra susipažinęs su įvairiomis kultūromis ir tradicijomis, pvz., krikščionių, žydų, indų ir pan.

Banketinės salės, viešbučio ar ceremonijos vietos paeiška: Kvalifikuoti vestuvių planuotojai yra lankęsi tokiose vietose, apie kurias jūs galbūt niekuomet nesate nė girdėję, tačiau kuriuos tobulai tiktų jūsų gražiausiam gyvenimo įvykiui. Kai kurie vestuvių planuotojai turi tokių vietų vaizdo medžiagos ir fotografijų, tad galėsite viską peržvelgti sėdėdami ant sofos ir niekur nereikės blaškytis. Jums apsisprendus, konsultantas pasiteiraus ar jūsų data ir laikas laisvi ir organizuos vizitą į tą vietą.

Įsitikinkite, jog konsultantas sutinka paisyti tik jūsų nurodymų — ar tų, kuriuos paskyrėte — prieš ir per jūsų vestuves.

Pateikite aiškią ir konkrečią informaciją apie šventei skiriamą biudžetą ir paslaugas, kurių pageidaujate. Pagal gautą informaciją konsultantas teiks pasiūlymus Jums ir Jūsų vestuvių planams. Įsitikinkite, kad susipažinote su visomis pasiūlymų sąlygomis prieš jas pasirašant, kad vėliau nekiltų nesusipratimų, kas už tai atsakingas ir kiek tai kainuos.

Pasidomėkite kaip reikės apmokėti konsultanto paslaugas. Vieni iš jų gauna dėkingumo mokesčius ar komisinius iš pardavėjų, kiti daro komisinių dydžio nuolaidą porai, bet tada pageidauja tam tikro procento pinigų nuo bendros vestuvių sąskaitos.

10 SVARBIAUSIŲ KLAUSIMŲ VESTUVIŲ PLANUOTOJUI:
1. Kiek vestuvių esate organizavę ir ar turite rekomendacijų?
2. Kokias paslaugas teikiate?
3. Ar esate sudarę sandėrių su pardavėjais?
4. Ar gaunate dėkingumo mokestį iš pardavėjų?
5. Ar gausiu nuolaidas iš pardavėjų, su kuriais dirbate?
6. Ar esate anksčiau organizavę vestuves mūsų pasirinktoje vietoje?
7. Kaip galite padėti planuojant biudžetą? Ar sutaupysime samdydami Jus?
8. Kiek valandų skirsite mūsų vestuvėms?
9. Ar turite padėjėjų?
10. Kaip atsiskaitoma už jūsų paslaugas: yra nustatytas atlygis ar mokama už valandas?

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.