Vestuvės.lt
Vestuvių organizavimas
Kokią vestuvių puokštę pasirinkti ir kokiomis puošti bažnyčią, pobūvio vietą? Atsako V. Jucytė (1)

Ar tiktų prie klasikinės baltos vestuvinės suknelės su petnešėlėmis ir ilgu nuometu vienos gėlių rūšies ir spalvos puokštė? Pavyzdžiui, baltų ar į žalsvumą rožyčių apvali puokštė? Gal atrodys labai blankiai? Esu šviesaus gymio, pošviesių plaukų, bet rudų akių.

Vestuvės rugpjūčio 30 d. Kokiomis gyvomis gėlėmis puošti bažnyčią, pobūvio vietą (pageidautina, kad gėlės nebūtų labai brangios, nes jų nemažai reikės).

Jei Jums patinka baltos rožės — prie klasikinės baltos suknelės tokia puokštė derės. Tik puokštėje ar iš puokštės kraštų turėtų būti šiek tiek žalumos, kuri paryškintų baltas rožes, sudarytų joms foną ir taip puokštė atsiskirtų nuo baltos suknelės.

Kad puokštė nebūtų nuobodi vien iš baltos spalvos rožių, joje turėtų būti šio to įdomaus, intriguojančio: gal tai būtų įdomesnė, įvairesnė žaluma pakraščiukais, gal subtilios dekoratyvinės sidabrinės vielutės, o gal perliniai ar „krištoliniai“ karoliukai,... Vien baltos rožės su paprastais žaliais lapais bus gražu, bet nuobodu.

Vestuvinei puokštei reikėtų šiek tiek subtilumo, trapumo, įdomumo. Juk tai vienintelė (to linkiu) puokštė gyvenime....

Bažnyčią, pobūvio vietą galima puošti lauko, darželio gėlėmis, ąžuolo, klevo lapų girliandomis, didelėmis puokštėmis smilgų su šiek tiek baltų gėlių — tai, kas tuo metu žydi gamtoje, darželyje. Tai bus pigiausias variantas.

Jei galite skirti daugiau pinigų — patarčiau kreiptis į gėlių saloną ir užsakyti pigesnių gėlių puokštes — baltų ar pastelinių spalvų ramuninių chrizantemų, šviesių gerberų, pastelinių spalvų , baltų rožių, lauko gėlių . Puošimo
variantų yra įvairių — tai  priklauso nuo bažnyčios interjero, pobūvių salės. Pateiksiu kelis bažnyčios ir pobūvių stalų nuošimo pavyzdžius.

Vaiva

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (1)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.