Vestuvės.lt
Vestuvių organizavimas
Patarimai jaunikiui (5)

Įteikei žiedą, iškilmingai paprašei mylimosios rankos. Bet dar ne visos pagrindinės pareigos įvykdytos! Jei nori būti geriausias jaunikis, kuriuo vėliau žavėsis visa moteriška giminė, reikia dar šiek tiek pasistengti.

********************************************************

PASIRŪPINK, KAD JI DAŽNIAU ILSĖTŲSI. Juk neabejotinai ji organizuoja vestuves, išgyvena dėl daugybės smulkmenų, neišsimiega naktimis, nes galvoka, kokios spalvos gėlė labiausiai tiktų Tau į švarko atlapą (kad derėtų prie Tavo akių, kostiumo, prie vestuvinės puokštės, šventės papuošimo ir salės interjero). Dažniau pamalonink ją: pagamink vakarienę, išplauk indus, pasiūlyk ką nors romantiško.

BŪK SENTIMENTALUS. Dar iki vestuvių nusiųsk Jai mažą dovanėlę ar mėgstamų gėlių puokštę, primindamas, kad Ją myli, kad vertini Jos darbą ir pastangas. Šventės dieną perduok Jai romantišką raštelį, kurį Ji galės perskaityti ruošdamasi tokioms svarbioms savo gyvenime apeigoms. Pasikvietęs operatorių į šalį, įrašyk Jai netikėtą meilės žinutę. JAi tai tikrai patiks!

TURĖK SAVO NUOMONĘ. Vestuvės juk Tavo! Tad pasirink nors keletą šventės organizavimo darbų, kurie Tave domina ir prie kurių sugebėtum prisidėti derinant maisto ir gėrimų sąrašą restorane. Niekas neprašo spręsti, kokios gėlių kompozicijos — žalsvai ar gelsva baltos — labiausiai tiks Jūsų šventei, bet, išsakydamas savo nuomonę, parodysi Jai, jog Tau taip pat viskas rūpi, o svarbiausia — neleisi pasijusti vienišai. Aišku, būtų puiku, jei judviejų nuomonės sutaptų.

PATS KONTROLIUOK VYRIŠKĄJĄ ŠVENTĖS DALĮ. Bendrauk su savo draugais, kurie dalyvaus vestuvėse, su pabroliais, suteik jiems visą informaciją apie aprangą, iškilmių laiką, vakaro temą iš anksto, kad nebūtumėte nuolat trukdomi ir galėtumėte rasti laiko ir poilsiui. Gali paprašyti ir draugų pagalbos — juk geriausiai juos pažįsti ir žinai, ko iš jų gali tikėtis.

NEPYK IR MOKĖK VISKĄ JAI ATLEISTI. Organizuodama savo svajonių vestuves, išrinktoji tikrai labai jaudinasi. Nenuostabu, kad todėl jaučia didelę įtampą, o dėl to gali tapti irzli ir nusiminusi. Veikiausiai bus tokių dienų, kai Jai atrodys, jog viską daro pati, o Tau niekas nerūpi. Būk itin atlaidus ir supratingas — išklausyk Jos, pasiūlyk pagalbą, pasakyk, kaip lauki tos dienos, jai Ji taps Tavo žmona. Šito Ji niekada nepamirš ir tikrai bus dėkinga. Iš galvos išdulkės visas nuovargis!

Audronė Mikulynaitė

Žurnalas „Nuo...Iki...VESTUVĖS.lt“ balandis/gegužė

 

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (5)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.