Vestuvės.lt
Vestuvių organizavimas
Vaikai vestuvėse (0)

Vaikų dalyvavimas vestuvėse laikomas geru ir laimę nešančiu ženklu. Tik viena bėda — vaikai, ypač ikimokyklinio amžiaus, greitai pavargsta.Tad kaip išvengti mažųjų svečių niurzgėjimų ir ašarų? Turime Jums keletą auksinių patarimų, kad visi vestuvių dieną būtų patenkinti ir laimingi.

Vestuvės — šeimos šventė, kurioje turi būti vietos ir vaikams. Būtent — vietos. Pasirūpinkite tuo.

1. Vaikų linksmybių zona. Sunku tikėtis, kad vaikai ramiai išsėdės visą puotą. Jei yra galimybė, vaikams skirkite atskirą patalpą ar bent atskirą žaismingai papuoštą vaišių stalą. Jiems maloniau bendrauti su bendraamžiais.

Vaikų stalą galima dekoruoti linksmesnių spalvų servetėlėmis, pvz., su animacinių filmukų herojais. Pasirūpinkite ir spalvotais šiaudeliais sulčių stiklinėse. Jie tiesiog būtini. Jei vaikams bus skirta atskira patalpa, pasirūpinkite užsiėmimais. Televizorius, vaizdajuostės, stalas su pieštukais, popieriumi, konstruktoriai…

Jei šventė vyks lauke, galite ant medžio šakos pakabinti sūpynes. Dar vaikai labai mėgsta žaisti ir su oro balionais.

Paprašykite vaikų tėvų, kad mažieji atsineštų mėgstamų žaislų.

2. Auklė. Net jei vestuvėse bus tik vienas vaikas, jis taip nusipelno dėmesio. Pasamdykite auklę. Tik reikėtų pasitarti su tėvais ar vaikai sutiks pabūti su svetimu žmogumi, mokančiu daugybę žaidimų.

Pigesnė išeitis — organizuoti „auklių tarnybą“. Pasitarkite su vaikų tėvais ar svečiais, kurie pasikeisdami norėtų praleisti šiek tiek laiko su mažaisiais.

3. Klounas. Jei norite, kad Jūsų vestuvės padarytų įspūdį ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems svečiams, valandai nusamdykite klouną arba iliuzionistą. Parinkite laiką, kai mažieji dar nepavargę, o suaugę neužimti suaugusiųjų programos: tokį šou mielai stebės ir dideli vaikai!

4. Karaoke. Pastatykite magnetofoną arba karaoke — vaikai taip mėgsta šokti…

5. Vaizdo kamera. Jei turite vaizdo kamerą, prijunkite ją prie televizoriaus ir nukreipkite į kambario centrą. Mažieji aktoriai labai mėgsta filmuotis, ypač kai iš karto mato save televizoriuje… Jei turite prižiūrėtoją, galima net suorganizuoti kokio nors filmo — pasakos filmavimą.

6. Ramybės kambarys. Jei vestuvėse dalyvauja ir mažamečiai vaikučiai, pagalvokite apie ramią vietelę, kurioje vaikai gali snūstelti ar pailsėti, mamos pakeisti vaikui sauskelnes ar pamaitinti.

7. Dovanėlės. Paruoškite vaikams po dovanėlę. Mažą smulkmeną, kuri pradžiugins vaikutį ir ilgam primins jam apie gražią suaugusių šventę, kurioje šauniai laiką praleido ir jis.

8. Jei nuovargis nugalės...  Jei matysite, kad vaikams jau nusibodo ir jie nori namo, iš anksto susitarkite su artimaisiais ar draugais, kurie nedalyvauja vestuvėse, kad juos pasiims iš pokylio vietos.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
   

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.