Vestuvės.lt
Vestuvių organizavimas
Vestuvių automobilis (7)

Vestuvių automobilį galima puošti labai įvairiai: tai priklauso nuo jūsų norų, originalumo ir finansinių galimybių. Jei norite įspūdingos gėlių puokštės, kreipkitės į gėlių saloną, ten Jums pasiūlys daugybę kompozicijų. Tada pasidomėkite specializuotomis parduotuvėmis, kur pardavinėjama tam skirta atributika. O jei sugalvojote ką nors originalaus, pavyzdžiui, iš gėlyčių pintą „pievą“ ar pačios kurtus kaspinėlius, tereikia įsigyti reiklingų medžiagų ir skirti laiko puošybai.

Kokį automobilį pasirinkti, kad būtumėte originalūs ir labai daug neišleistumėte...

Nesirinkite limuzino ar hamerio. Tai jau nieko nestebina ir pabodę.

Itin originaliai ir romantiškai atrodo karieta, bet pasvarstykite, ar ji tiks prie jūsų vestuvių scenarijaus.

Įspūdingai atrodysite, jei važiuosite kabrioletu, puoštu gyvomis gėlėmis. Galite rinktis mažuosius „Smart“, tik jų turėtų būti kuo daugiau, priklauso, kokia jūsų palyda.

O jei norite išlikti ištikimi dinamiškam ar ekstremaliam gyvenimo būdui, tada labiau tiktų greiti motociklai.

Be abejo, jei vestuvės vyksta gamtoje ar prie jūros, rinkitės transporto priemonę, tinkančią tai aplinkai.

Keletas vestuvių automobilio puošimo idėjų, kurios padės smagiai ir išradingai nuriedėti santuokos link.

Tradiciškai vestuvių automobiliai puošiami gyvomis gėlėmis ir šviesių spalvų kaspinais. Tačiau įspūdingai atrodytų ir smulkiomis ramunėlių žiedų aplikacijomis išmargintas mažytis automobiliukas. Anksčiau jaunavedžiai ant automobilio pritvirtindavo lėlę nuotakos drabužiais ar masyvius „auksinius“ žiedus, originaliau būtų — spalvinga pliušinių žaislų porelė.

Visais laikais vestuvių kortežai buvo ryškiai puošiami, kad išsiskirtų. Prisimenate automobilių priekį puošdavo kaspinais, ant antenų ar šoninių veidordėlių užkabindavo spalvingų balionų. Dabar tas vaizdas kitoks. Naujos galimybės, mados, automobilius puošia profesionalai dekoratoriai, kurie pasistengia, kad vestuvinis kortežas ir praneštų visiems apie važiuojančius vestuvininkus, ir tikrai džiugintų akį.

 • Vestuviniai žiedai ant mašinos kapoto išliko, tačiau jie nebe tokie sunkūs ir masyvūs ir dažnai būna įrėminti gyvų gėlių kompozicijose. Vietoj žiedų gali būti naudojamos ir dvi sukibusios širdelės.
 • Išliko ir kaspinai, dažniausiai pastelinių spalvų, priderinti prie nuotakos suknelės ir/arba mašinos spalvos.
 • Vasarą gražiausia ir prabangiausia automobilius puošti gyvų gėlių kompozicijomis. Lygiai tokias pat kompozicijas galima daryti ir iš dirbtinių gėlių. Galima puošti ir popierinėmis girliandomis, varpeliais, širdutėmis ir pan. Šiomis prekėmis prekiauja UAB „Javis dizainas“ (tel. 8–22 623972).
  Profesionalai dažniausiai komponuoja kelias priemones. Puošdami automobilius, galite suteikti laisvę savo fantazijai ir naudoti įvairias priemones, tik reikia pagalvoti apie jų tvirtinimą. Automobilius papuošus dirbtinėmis gėlėmis greitis praktiškai neribojamas. Tokias kompozicijas daro daugelis gėlių salonų.
   
 • Originaliai gali papuošti automobilį pripūstais prezervatyvais, o prie mašinos galo pririšti tuščių skardinių: kieme besitrinantys katės ir šunys bus sužavėti!

Kai kurios transporto nuomos kompanijos parduoda automobilių puošimo elementus. Jei skelbime rašoma, kad nuomojant automobilį, jis bus papuoštas nemokamai, vadinasi, papuošimai bus minimalūs.

Ką reikia žinoti, puošiant automobilį

 • Gėlėmis puoškite ne tik priekinį automobilio kapotą, bet ir šoninius stiklus, dureles, rankenėles, veidrodėlius ir t. t. Gėlės tvirtinamos įvairiais specialiais laikikliais, todėl nenuvysta ir karščiausią dieną, nenukrenta ir nenukenčia važiuojant pakankamai dideliu greičiu — iki 100 km/val.
 • Gėlių spalvą reikėtų rinktis pagal vestuvių spalvą, t. y. pagal nuotakos puokštę ir kt. spalvinius akcentus (vestuvinės suknelės detales, aksesuarus, bažnyčios dekorą ir kt.). Jeigu puošiate automobilių koloną, tai spalva ir priemonės turi būti vienodos. Ypač, jeigu puošiate saikingai. Jeigu automobilius puošite labai gausiai, galite kiekvienam suteikti skirtingą spalvinę gamą.

Gausiai papuošus balionais ir /arba kaspinais, įvairiomis juostomis taip pat būtų labai gražu. Tik papuošus automobilius balionais ir gyvų gėlių kompozicijomis, važiuoti reikėtų ne didesniu kaip 40–50 km/val. greičiu, antraip gėlės nukris, o balionai sprogs.

Dėl profesionalaus puošimo balionais kreipkitės į UAB „Lailenas“ (tel. 772797).

 • Jei patys puošite išnuomotą automobilį, būtinai tai iš anksto aptarkite su jo savininku. Jis gali neleisti ant antenos rišti balionų ar prie mašinos tvirtinti sunkių metalinių daiktų.

Dėl profesionalaus automobilių puošimo įvairiomis priemonėmis galite kreiptis ir į vestuvių saloną „Pronuptia“ (tel. 8–22 620273).

 

FOTO GALERIJA
Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (7)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.