Vestuvės.lt
Vestuvių organizavimas
„Vestuvių“ klaidos: kaip jų išvengti? (22)

Vestuvės — nepaprastai svarbus įvykis, todėl jos turi būti suorganizuotos kruopščiai, numatant visas aplinkybes, kad būtų išvengta bet kokių netikėtumų. Todėl ypač svarbu išvengti kai kurių klaidų.

Nepervertinkite savo biudžeto. Dažnai poros taip pameta galvas, kad neįvertina tikrųjų savo galimybių ir skuba pirkti ir užsakinėti krūvas daiktų, o paskui staiga atranda, kad išleido visus savo ( tėvų pinigus), o dar neturi nė pusės to, ko prireiks. Ypač dažnai taip atsitinka, jei būsimi sutuoktiniai įninka už visas paslaugas ir prekes atsiskaitinėti kreditine kortele. Supraskite, kad net jei tikitės nepaprastų vestuvių, reikia atsižvelgti į realias galimybes, juk jos nebūtinai turi būti brangios, kad prisimintumėt jas visą gyvenimą.

Jeigu ketinate dėvėti išskirtinius drabužius, kokių niekas nedėvėjo, kitaip tariant, norėtumėte užsisakyti juos pas dizainerį ar siuvėją, nieku gyvu nedelskite, nes tai gali užtrukti keletą mėnesių. Priešingai, prie altoriaus teks eiti dėvint paskubomis išnuomotus rūbus.

Išsiaiškinkite visas teisines plonybes, nelaukdami, kol iki vestuvių liks vos pora savaičių. Turite iš anksto tiksliai žinoti, kurio miesto civilinės metrikacijos skyriuje ar kurioje parapijoje Jums „priklauso“ būti sutuoktiems, kokios yra sąlygos, norint tuoktis kitoje nei „priklauso“ vietoje. Supraskite, jei uždelsite, gali paaiškėti, kad nebesuspėsite sutvarkyti visų dokumentų.

Svarbu, kad nepakviestumėte svečių daugiau nei iš tiesų jų galėtų sutilpti pobūviui užsakytoje salėje. Taip pat reikia numatyti, kad dalis iš pakviestųjų negalės atvykti, tačiau, jei pakviesite per daug, tikėdamiesi, kad didelė jų dalis vis tiek atsisakys, svarbiausia gyvenimo šventė gali tapti tikra katastrofa, nes žmonės tiesiog neturės kuo kvėpuoti, prituks užkandžių ir dar nežinia ko…

Jei jau tiksliai apsvarstėte svečių sąrašą, nedelskite išsiųsti kvietimų. Pašto darbuotojams Jūsų vestuvės anaiptol nėra tokios svarbios, kaip Jums, todėl itin svarbu išsiųsti kvietimus kuo anksčiau, kad netektų po vestuvių klausytis nusivylusios pusseserės, kuri „taip norėjo atvykti į vestuves“, bet kvietimą gavo pavėluotai.

Apgalvokite svečių, kurie gyvena kitame mieste, apnakvydinimą po vestuvių puotos. Pasirūpinkite, viešbučio kambariais arba iš anksto sutarkite su tame pačiame mieste gyvenančiais giminaičiais ar draugais, kurie pagelbės priimdami svečius nakvynei.

Neatidėkite grožio procedūrų likus kelioms dienoms iki šventės. Kiekviena nuotaka vestuvių dieną tikisi atrodyti tiesiog nepriekaištingai. Todėl tenka atlikti daug grožio procedūrų, kurių jokiu būdu nepalikite paskutinei dienai prieš vestuves. Juk negali tikėtis numesti netyčiomis priaugtų kilogramų per dvi paskutines dienas, net jei valgysi tik dietines košes. Neracionalu paskutinėms dienoms palikti ir tokių grožio procedūrų, kaip dantų balinimas, veido valymas ir pan. Jei ketinste dėvėti apnuoginančią suknelę ir norėtumėte, kad nugara būtų gražiai įdegusi, nesitikėkite, kad pakaks nueiti į soliariumą paskutinę savaitę. Taip pat nepaskirkite paskutinio ryto vestuviniam manikiūrui. O dėl šukuosenos bei makiažo susitarkite gerokai iš anksto, kad netektų važinėti po miestą ar lėkti į pirmą pasitaikiusį grožio saloną. Jei galite iš anksto viską suplanuoti ir išvengti nereikalingų neigimų emocijų — taip ir padarykite.

Paisykite sinoptikų prognozių. Oro prognozę galima sužinoti mažiausiai prieš savaitę. Neignoruokite jų ir tinkamai pasiruoškite galimoms gamtos išdaigoms. Jei žada lietų, būtinai pasirūpinkite skėčiais ir atsisakykite idėjos į santuokų rūmus važiuoti kabrioletu arba užsisakykite skėčio formos puokštę. O jei žada velniškus karščius, įsitikinkite, kad pokylio salėje tikrai veiks kondicionavimo sistema ir bus daug šaltų gėrimų — tada svečiai jausis patogiai ir neprakaituos šiltnamio sąlygomis.

Tikiu, kad staiga kilo noras tiesiog užsisakyti renginius organizuojančios firmos paslaugas, bet, kita vertus, jei savo vestuvėms skirsite pakankamai laiko ir racionaliai viską apsvarstysite, suorganizuosite puikiausią šventę sau ir svečiams.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (22)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.