Vestuvės.lt
Vestuvių organizavimas
Vestuvių liudininkai (13)

Kas būtina atlikti vestuvių liudininkams? Ar reikėtų prisiimti dalį piršlio ir piršlienės pareigų? Ar liudininkai būna tik tada, kai nėra pabrolių ir pamergių?

Apie liudininkus

Liudininkų vaidmuo vestuvėse — ko gero, paprasčiausias. Santuokos registracijos vietoje, liudininkai paliudija, kad jaunieji sąmoningai ir savo valia sujungia likimus ir ima vienas kitą vyru ir žmona. Šis liudijimas patvirtinamas Jūsų parašais. Pasirašius, suprantama, turite malonią galimybę pirmieji pasveikinti jaunąją porą, įteikdami gėlių, gal ir suvenyrą atminčiai. Čia daug priklauso nuo pažinties, draugystės, artumo laipsnio.

Toliau vestuvėse viską daro piršlys ir piršliėnė. Liudininkams nereikėtų prisiimti piršlio ir piršlienės vaidmens. Jei jaunieji nusprendė tuoktis kukliai (be piršlių), o jūsų jie neprašė atlikti tokio vaidmens. Jeigu ir prašytų, liudininkų ir piršlio vaidmenys skirtingi.

Kad vestuvės būtų pavykusios ir linksmos, svarbiausia pasirinkti tokį žmogų, kuris sugebėtų suorganizuoti vestuvių šventę taip, kad visiems būtų smagu, o koks jo statusas ne tiek jau ir svarbu. Galite atsisakyti Jums nepriimtinų tradicijų, pvz., piršlio juostos, piršlio korimo ir pan. Dažnai vestuvių renginį vesti patikima muzikantams, tik prieš tai reikėtų gerai aptarti visą vestuvių eigą, o pabroliai ir pamergės tikrai gali būti ir be piršlių, juk jaunimo kompanijoje bus smagiau.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (13)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.