Vestuvės.lt
Vestuvių organizavimas
Vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė pataria (2)

Į Jūsų klausimus atsako renginių organizatorė Kristina Kaikarienė

Teku pirmą kartą. Su vyru esame meniškos sielos, todėl jau seniai nusprendėme, kad ir atrodysime išskirtinai. Norėčiau vilkėti juodą suknelę ir pasipuošti mažu baltu nuometu. Mama dėl to „akis baigia išverkti“. Kaip ją įtikinti, kad mano sprendimas normalus ir kad ,,neinu į savo laidotuves“.

Šventė yra jaunųjų. Ši diena yra jiems, o ne jų svečiams. Visais laikais Coco Chanel sukurta maža juoda suknutė buvo laikoma elegantiškumo viršūne. Baltas gėlės žiedas ir mažas baltas nuometas, o gal perliukų vėrinys padarytų nuotaka nepaprastai kerinčią ir stilingą.

Su būsimu vyru esame miestiečiai, bet vestuves (krizės laikais) nutarėme kelti sodyboje, miške. Todėl visiems svečiams kvietimuose užrašėme, kad pageidautina apranga — džinsai ir balti marškiniai. Ir patys planuojame taip apsirengti. Vis dėlto norėčiau nors šiek tiek panašėti į romantišką nuotaką...

Bet kurioje kaimo sodyboje baltas lininis drabužis, peltakiuotas ar siuvinėtas, atrodys ypač jaunatviškai, dailiai ir stilingai. Svarbiausia pritaikyti patogią avalynę.

Vestuvėms galime skirti maždaug 15.000 Lt. Ką reikėtų pasirinkti organizuojant vestuves, kad jos būtų įsimintinos ir „tilptume“ į šį biudžetą?

Vestuvių šventėje svarbiausia yra žmogus, kuriam turite pasakyti „Taip“. Be viso kito galima apsieiti. Nė viename pokylyje nieko nėra kas būtų būtina, svarbiausia — mylimas žmogus.

Kokie vestuvių pobūviai, scenarijai, tradicijos madingi/populiarūs pastaruoju metu Lietuvoje ir kokios tendencijos užsienyje?

Jau nebepopuliarus dalykas permaitinti ir pergirdyti svečius, trumpėja ir pokylio laikas (vietoj trijų parų būna vienas įsimintinas vakaras), svarbiausia — gera šventės nuotaika.

Kokių tradicijų būtina laikytis per vestuves ir kokių galima atsisakyti ar išvengti?

Vis dar rekomenduojame turėti šeimos židinį... Tėveliai pasitinka jaunuosius su duona, vandeniu ir druska, nuotaka įnešama į namą ant jaunojo rankų, tradiciškas yra duonos riekės atriekimas. Žodžiu, verta išsaugoti tai, kas tikra ir jautru. Beprasmiška nešioti nuotaką per didžiuosius miesto viadukus ar tiltus, imituoti vargšo „piršlio“ korimą, sekti lėlėms sauskelnes, nes kaip puikiai jos sugeria skystį, matome per televizijos reklamas.

Turite klausimų vestuvės.lt specialistams? Rašykite čia.

Renginių organizatorei Kristinai Kaikarienei dėkojame už atsakymus.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.