Vestuvės.lt
Vyriška apranga
Jaunikio mada: ką vilkėti savo vestuvių dieną (6)

Ne tik vestuvių puotoje, bet ir gatvėje, santuokų rūmuose ir visur, kur bežengtumėte, visų akys krypsta į  nuotaką.  Nenuostabu — ji taip išsiskiria iš ją supančiųjų… Taip jau nutiko, kad šventinę vestuvių nuotaiką sukuria būtent jaunoji. O kaip jaunikis? Štai jis droviai kyšo nuotakos kairėje. O čia jis — kolektyvinėje nuotraukoje. Ne, ne tas. Ketvirtas iš kairės… Nesimato? Gal būt todėl, kad niekuo neišsiskiria iš jį supančių pabrolių minios?

Viskas paprasta. Kam vargintis ir lakstyti po parduotuves, matuotis smokingus, mokytis taisyklingai užsirišti varlytę ar smokingo juostą? Juk spintoje kabo dar visai naujas prieš tris metus pirktas išeiginis kostiumas. Tereikia išvalyti ir rūpesčių dėl aprangos savo vestuvių dieną — kaip nebūta. Kostiumas seniai nebemadingas? Kam tas rūpi…
 
Bet jaunikis turėtų būti vertas nuotakos. Svaigus vestuvių jausmas tik sustiprės, jei gražiausia pasaulyje mergina į naują gyvenimą žengs greta puikaus skoningai apsirengusio ir elegantiško vyro. Jaunikiai, nežinantys, kas yra vestuvių mada, rizikuoja atrodyti senamadiškai ir juokingai. Tai jausdami jie ir stengiasi laikytis antrame plane, neišsišokti ir neatkreipti į save dėmesio, visą garbę užleisdami nuotakai. Bet jaunikis turi būti nepakartojamas, kad nuotaka dar kartą įsitikintų, kokį teisingą žingsnį ji žengia, susiedama su juo savo gyvenimą.

Taigi — šiek tiek apie  vyriškas vestuvių madas.

Mada siūlo jaunikiui vestuvinę trijulę: smokingą arba klasikinį kostiumą su privaloma spalvota liemene. Mada siūlo kostiumą papildyti iš kitos, dekoratyvios medžiagos pasiūta liemene. Tačiau būtina kruopščiai suderinti liemenės ir kaklaryšio (varlytės) spalvas. Apatinė liemenės saga paliekama neužsegta. Marškiniai turi būti būtinai baltos spalvos, kaklaraištis ar varlytė taip pat būtini. Kostiumą geriausia rinktis juodą arba kilmingų pilkų atspalvių.

Prie smokingo vilkimos kelnės su išorinėje siūlėje įsiūta šilkine juostele ir balti marškiniai su dengtomis sagomis ir dvigubais rankogaliais. Prie tokių marškinių segimi prabangios rankogalių sąsagos su brangiaisiais ar pusbrangiais akmenimis. Vasarą smokingas gali būti dėvimas su balta liemene arba plačia satino ar šilko juosta.

Sužavėkite jaunąją ir vestuvių svečius užsidėjęs smokingą. Šiuolaikinės mados kanonai leidžia užsirišti varlytę, diržą ir nosinaitę iš margos arba ryškios kontrastingos spalvos medžiagos. Batai — griežtai juodos spalvos.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (6)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.