Vestuvės.lt
Vyriška apranga
Pabrolio kostiumas (6)

Vilius Venckevičius

Klausimas, kaip rengtis, aktualus ne tik nuotakoms, jaunikiams, pamergėms.

Taigi ką turėtų žinoti pabrolys, rinkdamasis aprangą vestuvių šventei?

Kostiumas
Pabrolio kostiumas turėtų būti derinamas ne tik prie pamergės suknelės, bet ir prie jaunųjų drabužių. Pabrolio drabužiai negali būti ryškesni, prabangesni ar labiau traukiantys dėmesį nei jaunikio kostiumas. Siauras prigludęs pastelinių atspalvių kostiumas — puiki išeitis. Marškiniai turėtų būti šviesesni arba tamsesni už kostiumą vos dviem tonais. Nederinkite šiltų ir šaltų atspalvių viename komplekte. Jei jaunikio kostiumas liemenuotas ir prigludęs, tada ir pabrolių kostiumai turėtų būti kiek įmanoma panašesnio modelio, tačiau subtilesni. Jei jaunikis segi „varlytę“, tai ir pabroliai turėtų ją segėti. Taip bus išlaikytas vientisumas. Švarkas negali „kaboti“, pečiai turi būti savo vietose. Patartina, kad pabrolys rinktųsi dviem sagomis segamą švarką. Nosinaitė ar gėlė švarko atlape turi būti kuklesnė už jaunikio gėlę ir suderinta (spalviškai) su apranga, taip pat su pamergės ir nuotakos puokštėmis.

Avalynė
Vestuvių šventei patartina vengti karpytos odos, rudos avalynės. Geriau juoda ar šviesi oda, minimalus dekoras. Jei kostiumas tamsus, tada ir avalynė turio būti tamsi. Jei visi pabroliai dėvi šviesius kostiumus, tada ir avalynė turi būti šviesi (taip pat ir diržas).

Aksesuarai
Vestuvių dieną mūvėti įmantrius žiedus pabroliams ar puoštis masyviomis grandinėlėmis, apyrankėmis yra tiesiog nemandagu. Jei įprastai nešiojate labai masyvų laikrodį, tą dieną geriau jo atsisakykite. Diržo sagtis taip pat negali būti marginta įmantriomis detalėmis. Svarbu subtilumas ir saiko jausmas.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (6)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.